خرید هاست و میزبانی وب

از بین ۴ هاست بهینه شده در دیتاسنتر های معتبر انتخاب و با خیالی راحت خرید کنید. با ارائه هاست های گوناگون با قیمت های متنوع پاسخگو نیاز شما هستیم؛ اگر تازه کار هستید و پا به دنیای حرفه ای ها گذاشته اید و یا درصورتیکه برنامه نویس مجرب هستید، اگر بلاگ شخصی و یا وب سایت شرکتی بزرگ دارید، هاست مورد نیازتان را ارائه داده و در تمامی مراحل پیشرفتتان صمیمانه همراه شما هستیم.

سرور


هاست پرسرعت NVMe آلمان

هاست لینوکسی به شما امکان بکارگیری برنامه های گوناگون تحت PHP/MySQL را می دهد تا با اطمینان خاطر سایتتان را در سرور های قدرتمند با هارد NVME و کلودلینوکس در دیتاسنتر محبوب هتزنر میدهد.

مشاهده پلن ها

شروع قیمت از 17,000 تومانهاست پرسرعت ایران

هاست لینوکسی به شما امکان بکارگیری برنامه های گوناگون تحت PHP/MySQL را می دهد تا با اطمینان خاطر سایتتان را در سرور های قدرتمند با هارد SSD و کلودلینوکس در دیتاسنتر محبوب آسیاتک میدهد.

مشاهده پلن ها

شروع قیمت از 19,000 تومانهاست وردپرس

هاست وردپرس به شما کمک می کند با سرعتی آتشین از تمام امکانات شگفت انگیز وردپرس بهره ببرید و از حملات شایع به سایت های وردپرسی در امان باشید

مشاهده پلن ها

شروع قیمت از 59,000 تومانهاست ووکامرس

هاست ووکامرس به شما کمک می کند با سرعتی آتشین از تمام امکانات شگفت انگیز وردپرس بهره ببرید و از حملات شایع به سایت های فروشگاهی در امان باشید

مشاهده پلن ها

شروع قیمت از 119,000 تومانهاست دانلود و آپلود

هاست‌های دانلود سپاهان سرور، با ترافیک نامحدود، میزبانی مطمئن برای فایل‌های وب‌سایت شما بوده که در دیتاسنترهای ایران و اروپا ارائه می شود.

مشاهده پلن ها

شروع قیمت از 20,000 تومان